Вибрати квартиру:

Продаж квартир в Ірпіні - переваги співпраці з компанією «Акрополь»

Власні житлові квадратні метри - це заповітна мрія багатьох наших співвітчизників. В цьому випадку слід віддавати перевагу надійним і перевіреним забудовникам. Продаж квартири від забудовника в Ірпені - оптимальний варіант грамотного вкладення своїх коштів. В цьому випадку житло буде максимально відповідати вимогам до сучасної нерухомості, бути виконаним із сучасних якісних матеріалів і перебувати в сприятливому районі.

Продаж квартир в Ірпіні від забудовника:

 • Є можливість придбати квартиру з вільним плануванням, щоб оформити її на свій смак.
 • Житлові об'єкти перебувають в сприятливих природних зонах.
 • У разі виникнення недоліків, які можуть бути виявлені згодом, їх усувають за рахунок забудовника.
 • Власник такої квартири може не переживати про надійність ремонту та всіх комунікацій, тому що квартира реалізується «без пробігу» в ідеальному стані.

Варто зауважити, що продаж квартир в Ірпені від забудовника здійснюється по набагато меншій вартості, ніж реалізація вторинної квартири десь в далеких районах столиці. У таких житлових комплексах діє зазвичай загальна концепція внутрішнього облаштування, яка включає в себе:

 • безпечні дитячі майданчики;
 • естетичний вигляд дворів, які є частиною архітектурного ансамблю всього комплексу;
 • наявність парковки підземного або наземного характеру;
 • цілодобове відеоспостереження.

Поруч з житловими об'єктами від забудовника відсутні великі промислові підприємства, галасливі автостради і величезні торгові центри. У під'їздах будинків встановлюються домофони, а в холі чергують консьєржі. Тому переживати про рівень безпеки не варто. Такі сприятливі умови особливо підійдуть для сімей з дітьми. Доступність всіх необхідних інфраструктурних об'єктів дозволить вести повноцінне соціальне повсякденне життя без необхідності залишати межі міста.

Продаж квартир в Ірпіні від забудовника з компанією «Акрополь»

Компанія «Акрополь» вже більш 6 років займається допомогою в придбанні якісного і недорогого житла в нових будинках. Уже близько тисячі сімей отримали власні квартири за допомогою нашої девелоперської компанії. Наші пропозиції - це завжди доступна нерухомість на будь-який смак. Ми завжди відповідаємо за дотримання строків будівництва і гарантуємо здачу об'єкта в обумовлений період.

Чому з «Акрополь» вигідно:

 1. Продаж квартир Ірпеня від забудовника проводиться з урахуванням актуальних потреб клієнта і його бажань - наші фахівці підбирають найкращий варіант;
 2. Можливість придбати квартиру за вигідною ціною під час сезонних акцій і не тільки;
 3. Фахівці компанії ретельно контролюють всі стадії будівництва об'єкта на відповідність заявленим вимогам і стандартам;
 4. Всі наші об'єкти знаходяться в благополучних з екологічної точки зору районах;
 5. Є можливість придбати житлоплощу в новобудові, скориставшись розстрочкою від забудовника.

Конфедерація Будівельників України, членами ради директорів якої ми є, орієнтує свою діяльність на поліпшення інвестицій та захист інтересів учасників будівельного ринку. Цей фактор виступає додатковою гарантією якості і надійності співпраці з нами. Якщо вас цікавить продаж квартир (Ірпінь) від забудовника - сміливо звертайтеся в нашу компанію і дізнавайтеся про актуальні пропозиції.