Про комплекс:

ЖК «Капітал2» - це сучасний десятиповерховий житловий комплекс бізнес класу, розташований в самому центрі м. Ірпінь за адресою вул. Тургенєвська, 25. Поруч знаходиться вся основна інфраструктура міста - супермаркети, ринок, доросла і дитяча поліклініки, кілька красивих міських парків, кінотеатр. До найближчої станції метро «Академмістечко» можна дістатися за 20 хв. на маршрутці або авто по новій трасі Київ-Ірпінь.

Про комплекс:

На території комплексу передбачено все, що необхідно для комфортного життя власників квартир - дитячий майданчик, парковка, упорядкована територія. ЖК буде забезпечений домофоном і системою відеоспостереження, що забезпечує високу безпеку мешканців.

Будинок будується з використанням сучасних матеріалів і технологій, які підвищують енергоефективність РК, і допомагає в подальшому покупцям економити на оплаті комунальних послуг. У кожній квартирі передбачена система індивідуального опалення. До уваги покупців пропонуються однокімнатні та двокімнатні квартири площею від 46 до 74 кв.м.

Перший ЖК «Капітал» був введений в експлуатацію в 2016 року, зараз в будинку вже живуть його нові господарі - власники квартир. Більше про першому ЖК «Капітал» можна дізнатися тут http://acropol-group.com.ua/zhk-kapital.html. ЖК «Капітал2» стане ще зручніше, комфортніше і привабливіше.

Девелопер проекту - компанія «Акрополь», яка вже 6 років успішно реалізує проекти житлової нерухомості в передмісті столиці. «Акрополь» має репутацію надійної і стабільної компанії, яка завжди виконує всі зобов'язання перед своїми клієнтами. На рахунку девелопера - 22 житлових будинки, в яких живуть майже 1000 сімей.

У 2016 році житловий комплекс «Карат», будівництвом якого займається «Акрополь», був визнаний кращою новобудовою бізнес класу в Київській області. Керівник компанії Дмитро Войцех входить до ради директорів найбільшого галузевого об'єднання - Конфедерації будівельників України.