Новобудови Київської області

Недорогі новобудови Київської області

«Краще місто-супутник столиці для життя» - саме так називають сьогодні Ірпінь. Цей невеликий населений пункт ще в радянські часи виступав у ролі оздоровчо зони, зони рекреації. Лісові масиви, в гущі яких ховалися дитячі табори і санаторії, виступали оптимальним фоном для здравниць. Сьогодні на їх місці виростають новобудови Ірпеня - сучасні житлові комплекси.

Забудовники максимально дбайливо ставляться до навколишньої природи, намагаючись зберегти її в первозданному вигляді, тому до багатьох вікна квартир ЖК буквально заглядають вікові сосни і ялини. Про користь такого сусідства, напевно, знає кожен.

Сьогодні купити квартиру в Ірпені хоче дуже багато народу - на будівельному ринку відбувається справжній бум. Це пов'язано з відмінним транспортним сполученням міста з Києвом, гарною екологією регіону і доступною вартістю якісного житла високого рівня.

Соціальна інфраструктура міста:

 • п'ять шкіл і понад десяток дитячих дошкільних закладів приватного і муніципального типу;
 • лікарня і поліклініка;
 • магазини різного спрямування;
 • розрахунково-касові відділення банків;
 • цілодобові аптеки.

В якості дозвілля мешканці можуть відвідати кінотеатр або прогулятися по парковим зонам, які розкидані по всьому Ірпеню.

Новобудови Київської області з компанією «Акрополь»

Якщо ви твердо вирішили влаштуватися в цій привабливій і безпечної в екологічному плані зоні під Києвом, тоді вам варто звернутися в компанію «Акрополь». Ми підберемо оптимальний варіант житла саме під ваші вимоги. До того ж, у вас є можливість придбати нерухомість в розстрочку, якщо внести відразу всю суму буде проблематично. Наша компанія успішно функціонує на будівельному ринку ще з 2011 року і вже встигла завоювати довіру своєї цільової аудиторії. З Акрополем можна купити квартиру в новобудові без посередників і переплат.

Плюси покупки житла від забудовника в Ірпені:

 • відсутність загазованого повітря, завдяки «зеленим легеням» лісової зони, що максимально підходить для проживання з дітьми;
 • наявність всіх соціально важливих об'єктів в крокової доступності;
 • автономне опалення, що дозволяє не залежати від столичних енергопостачань і економити попутно сімейний бюджет, самостійно регулюючи рівень тепла в будинку;
 • істотна відмінність вартості квартири в новобудові в меншу сторону в порівнянні зі столичним житлом на вторинному ринку;
 • в процесі зведення житла використовуються тільки високоякісні сучасні матеріали;
 • можна перепланувати квартиру за власним бажанням.

Вирішуючи купити квартиру в новобудові, ви вкладаєте свої кошти в ліквідну нерухомість. Такі типи житла дорожчають буквально по днях. Ми зі свого боку гарантуємо абсолютну юридичну чистоту угоди без будь-яких підводних каменів, відповідаємо за якість квартир, піклуємося про комфорт і затишок мешканців ЖК, облаштовуючи прибудинкові території.

Поспішайте зробити правильний вибір і отримати перспективне і добротне житло від компанії «Акрополь».