Купити квартиру в Київській області

Гостинний і мальовничий Ірпінь з радістю приймає в своїх володіннях нових мешканців, радо ділиться з ними своїми скарбами, а їх чимало. Чого тільки вартий місцевий ландшафт, ліси і соснові бори! Ще за часів союзу ця зона була визнана рекреаційною. Тоді тут функціонували санаторії і дитячі оздоровчі установи, в які з'їжджалися діти з усього союзу.

Відпочинок в Ірпені завжди вважався престижним і бажаним. Сьогодні ж вважається престижним проживати тут.

Нерухомість в Київській області все частіше стає заповітним бажанням жителів столиці і не тільки. Адже прибувати в хронічній міській метушні та вдихати вихлопи, хоч і такого красивого, але вже повністю урбаністичного Києва, не кожному під силу.

Недарма тренд сьогоднішнього дня - це жити за межами мегаполісу. Його давно вже практикують за кордоном, але у нас такий напрямок тільки набирає обертів.

Чому варто купити квартиру в Ірпені в новобудові:

  • Оптимізація витрат на житло - такий варіант нерухомості коштує набагато менше, ніж столичний вторинний варіант;
  • Якісне інженерне оснащення всіх житлових об'єктів у новобудові, справні і наднові комунікаційні системи, безперебійна подача електрики, води;
  • Наявність автономного опалення в кожній квартирі дозволяє регулювати рівень тепла в оселі, попутно економлячи кошти;
  • Можливість «перекроювання» квартири під свої потреби - перепланування, квартира-студія, плюс засклена лоджія, як додаткова площа і т.д.
  • Оптимальна екологічна обстановка в Ірпені;
  • Наявність поруч всіх значущих в соціальному плані об'єктів.

З огляду на всі ці фактори, на питання «Чи розумно буде купити квартиру в Ірпені?» - відповідь однозначна: «Звичайно, варто! Це буде одне з найбільш вдалих рішень у вашому житті!» Адже подібна нерухомість росте в ціні з кожним днем.

Де можна вигідно купити квартиру в Київській області?

Компанія-девелопер «Акрополь» є розробником і успішним реалізатором більше 20-ти житлових об'єктів в Київській області. Наша компанія однією з перших освоїла Ірпінську землю, будуючи на ній якісну ліквідну нерухомість. У процесі зведення ми завжди дотримуємося європейських стандартів, інтегруємо актуальні нові інженерні розробки, використовуємо тільки матеріали високої якості.

Компанія «Акрополь Group» готова запропонувати свої покупцям різні види престижного житла: на стадії зведення або квартири з документами. Наші пропозиції відрізняються вигідною і адекватною вартістю.

Сьогодні купити квартиру в Київській області можна навіть в розстрочку, яку пропонує наша компанія на вигідних умовах, без відсотків. Наші менеджери готові підібрати вам оптимальний варіант житла в центрі Ірпеня або в більш віддалених від центру зонах. Розвинена інфраструктура регіону, а також краса природи вважаються найпривабливішими чинниками для інвесторів нарівні з невеликими цінами на нерухомість від компанії «Акрополь».