Новобудови Ірпеня

Перспективні новобудови Ірпеня

Стратегія розвитку Ірпеня, реалізація якої намічена на найближчі роки, полягає в перетворенні населеного пункту в «місто здоров'я». Це обумовлюється екологічністю зони і її особливостями: близькість до столиці, багаті рекреаційні ресурси, поліпшена демографічна ситуація і т. д. Це справжнє місто-екополіс туризму, розваг і відпочинку.

Новобудови Київської області користуються сьогодні високою популярністю у покупців, завдяки перспективності регіону, доступністі пропозицій і гарантованій якості житла. Влаштуватися в цій сприятливій зоні варто тим, хто втомився від суєти столиці і її динамічного ритму. Але купити квартиру в Ірпені - це не означає, порвати з Києвом зв'язок. Досить лише кілька хвилин їзди (15-20) по хорошій дорозі - і мегаполіс знову зустрічає вас своїми вогнями.

Ірпінська новобудова - ЖК «Карат»

Житловий комплекс «Карат» ще на етапі будівництва користувався заслуженою популярністю у інвесторів. Розташований об'єкт в лісопарковій зоні міста. Тут є сосновий бір, листяні ліси, водойми, квітучі фруктові дерева. Ця краса гармонійно поєднується з розвиненою інфраструктурою регіону. До станції метро Академмістечко всього сім кілометрів.

ЖК «Карат» - основні характеристики:

  • надійний фундамент;
  • блоки залізобетонного типу;
  • облицьований керамічною цеглою фасад;
  • централізовані комунікації;
  • залізобетонні перекриття.

Варто зауважити, що будівлю утеплено пінополістиролом (60 см). Новобудови Ірпеня - це просторі квартири з лазерною стяжкою підлоги, штукатуркою з гіпсу. Всі комунікації підключені в повному обсязі, вікна укомплектовані двокамерними склопакетами. Лоджії засклені, що дозволяє обладнати там при бажанні додаткову корисну площу.

Частину приміщень в цій новобудові будуть займати комерційні приміщення, в яких планують відкрити кафе, продуктові магазини, салон краси, фітнес клуб та інші корисні об'єкти. Будинки оснащені ліфтами, а вхідні двері - домофонами. Внутрішня територія містить впорядкований дитячий майданчик.

Новобудова в Ірпені від забудовника - поспішайте придбати

Девелоперська компанія «Акрополь» пропонує своїм клієнтам якісні квартири, над створенням яких працювали провідні спеціалісти в архітектурній сфері. У кожній квартирі передбачається автономне опалення, що дозволяє контролювати енергоспоживання і економити кошти. Якщо ціна від забудовника вам здається поки непідйомною, тоді квартиру в новобудові можна придбати за допомогою безпроцентної розстрочки. Численні акції та спеціальні пропозиції від нашої компанії дозволять не тільки заощадити, але і отримати корисні подарунки.

Новобудови Ірпеня від забудовника - це вигідні інвестиції в своє майбутнє.

Штат наших співробітників - це інженери, проектанти, бухгалтери, менеджери, будівельники вищої категорії, які щодня працюють на благо своїх клієнтів. Якщо ви вирішили вибрати квартиру в новобудові від забудовника, тоді вас чекає комфортне і спокійне життя поблизу столиці, але без її негативних проявів.