Квартири під Києвом

Доступні і недорогі квартири під Києвом

Чому сьогодні багато хто прагне купити квартиру під Києвом? У минулі часи всі навпаки бігли до столиці, поспішали зануритися в скажений ритм її життя, вдихнути важке повітря мегаполісу. Сьогодні ж більшість вважає за краще жити за межею великого міста, де вплив і все побічні ефекти Києва не відчуваються. Вся справа в тому, що почалася ера заміської нерухомості. І ті, хто вчасно підхопить цю хвилю сьогодні, зможуть вдало інвестувати свої гроші на довгострокову перспективу. Квартири під Києвом - це надвигідні інвестиції, тим більше, якщо вони куплені в новому будинку, прямо від забудовника.

ЖК Капітал 2

Цей житловий комплекс буде черговим дітищем компанії «Акрополь», ще один її грандіозний проект. Варто зауважити, що всі реалізовані об'єкти цього девелопера є якісними, а деякі навіть відзначені особливими нагородами, як, наприклад, ЖК «Карат», який в минулому році був визнаний кращою нерухомістю бізнес-класу в Київській області. Перший ЖК «Капітал» вже давно радує своїми вигодами нових мешканців, так як був зданий в експлуатацію в минулому році, як і планувалося.

ЖК Капітал 2 знаходиться на стадії будівництва, під час якого використовуються високоякісні матеріали, кращі інженерні розробки і технології, що підвищують енергоефективність будівлі. Такий фактор дозволить його мешканцям суттєво економити на енергоресурсах. Стіни будуть виконані з червоної цегли. Територія комплексу максимально адаптована для проживання сім'ями з дітьми. Тут є гральні дитячі майданчики, парковки, упорядкована прибудинкова територія, зручні лавки та альтанки.

У житловому комплексі буде встановлено цілодобове відеоспостереження для забезпечення максимальної безпеки мешканців. У кожній квартирі планується установка котла опалення. Очікується, що ЖК «Капітал2» перевершить свого «брата» по комфортабельності, зручності та оснащенню. Але так і має буть, адже компанія-забудовник йде в ногу з часом і вдосконалює свої об'єкти, згідно з актуальними запитами.

Хочете вигідно купити квартиру під Києвом?

Перебуваючи в пошуках надійного забудовника, слід орієнтуватися на його ділову репутацію в профільних колах. Гідна компанія-девелопер завжди буде готова надати про себе необхідну інформацію, показати і розповісти про реалізовані об'єкти, поділитися враженням своїх клієнтів, які вже придбали тут житло. Компанія «Акрополь» є успішної організацією у своїй сфері, яка вже заслужила прихильність тисяч сімей, які оселилися в її новобудовах. Ми допоможемо купити квартиру під Києвом з урахуванням всіх побажань клієнта. У нашому арсеналі є вже готове житло з усім пакетом документів, а також нерухомість у стадії зведення. Ми підберемо квартиру в самому центрі Ірпеня або на його окраїні - все залежить від побажань клієнта.

Поспішайте до нас вже зараз і купуйте вигідні квартири від забудовників вже сьогодні! При необхідності надається безвідсоткова розстрочка.